Bir Kadına Çok Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız ?

Bir Kadına Çok Aşık Olduğunuzu Nasıl  Anlarsınız ?

Şuanda çok aşıksınız biliyorum. Yoksa bu başlığın altında ne işiniz var. Bir kadına kimileri aşık olmak ister, kimileri istemez. Neden biliyor musunuz ?  Aşık olmak isteyen gerçekten artık birini sevmek ona bağlanmak ister, aşık olmak istemeyen ise hani  derler ya erkeklerden korkulur, güvenilmez. İnanın bana aşık olmak istemeyenler kadınlara güvenmiyor. Bir kadına çok aşık olmak ise güvenmekten geçiyor. Bakın aşık olmak demiyorum, çok aşık olmak diyorum. Ona güveniyorsanız, onun için yapamayacağınız şey yoksa o kadına çok aşıksınız demektir. Gecenizde gündüzünüz de,  sabahınız da  akşamınız da, günün her saatinde sıkılmadan yanınızda olmasını istiyorsanız çok aşıksınız.

Zamansız gelen bir aşksa ve çok aşıksanız mutlu olabileceğinizi düşünüyorum. Ama her saniye arayıştaysanız ve aşık olduysanız o arayış içerisinde bulduğunuz çok büyük aşk olamaz. Tırnağının ucunu, saçının telini, kirpiklerini kıskanıyorsanız çok aşıksınız. Nefesinde huzur buluyorsanız aşıksınız.

Umarım çok aşık olursunuz çünkü gerçekten sevmek, gerçekten kıskanmak zor ama aşk işte diyorsunuz. ÇOK AŞIĞIM diyorsunuz. İnşallah  aradığınız aşkı bulursunuz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button

Pin It on Pinterest

× Whatsapptan Bize Ulaşın